Registrácia na rok 2023 je spustená! A aby prebehla čo najrýchlejšie a najefektívnejšie, nižšie sa dočítate čo je potrebné urobiť:

  1. Prihláška –Aj tento rok vám prinášame možnosť vyplniť ju online formou. Ak sa budete registrovať tento rok prvýkrát, vyplň prihlášku TU, ak si registráciu obnovuješ, vyplň prihlášku TU.
    Prihláška má označené povinné polia, ktoré je nutné vyplniť.
  2. Odovzdanie prihlášky – Vyplniť prihlášku je potrebné do 22.1.2023

Registračný poplatok na rok 2023 

Tento rok sa suma registrácie na ústredie SLSK zdvihla a vzhľadom na to, aj ďalšie relevantné faktory sa zborová rada rozhodla o zvýšenie registračného poplatku zboru na 25€ (18€ ústredie SLSK, 7€ zbor). 

Peniažky za registráciu pokrývajú nie len základné ročné poistenie alebo časopisy, ale zároveň nám pomáhajú pri platení opráv, energií, vybavenia a udržiavaní či zveľaďovaní našej skautskej klubovne. Rovnako tak nimi čiastočne pokrývame dotáciu pri nákupe rovnošiat, nášiviek či preplácaní vzdelávacích kurzov našich členiek a členov. 

V prípade súrodencov je registračný poplatok pre prvé dieťa 25€, pre druhé dieťa 18€ a pre každé ďalšie dieťa 1€. Ak je dieťa zo sociálne slabšej rodiny, alebo ZŤP a má o tom potvrdenie, platí registračný poplatok vo výške 1€.

Zaplatiť členský poplatok je možné prevodom na účet:

Aj tento rok platí, že v prípade akýchkoľvek otázok či dotazov nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese info@desiatka.sk. Radi sa porozprávame a nájdeme možné riešenia. 🙂