Máš 14-24 rokov? Máš chuť sa zlepšovať, prekonávať a popritom okrem dobrého pocitu a mnohých  skúseností získať aj medzinárodne uznávané ocenenie? Áno? Tak určite čítaj ďalej!

Prinášame ti totižto DofE! Medzinárodnú cenu vojvodu z Edinburgu. Že si o tom niekde počul, ale nevieš čo si pod tým presne predstaviť? Nevadí, preto sme tu!

Hlavná myšlienka programu DofE je rozvíjať schopnosti človeka vo vekovej kategórii 14 až 24 rokov. Napomáha človeku k napredovaniu a prekonávaniu samého seba. Veď úprimne, my-ľudia- sme tvory lenivé a každý z nás potrebuje nejakú motiváciu.  A čo už len je lepšia motivácia ako vytýčiť si vlastný cieľ, zlepšiť sa v niečom, prekonať samého seba a ešte k tomu ako bonus dostať veľké plus do budúcna? Toto „veľké plus“ je mnohotvárne a ponúka nám veľa- od nových priateľov, spomienok a zážitkov až po certifikát, ktorý s radosťou príjme nejedna univerzita či váš budúci zamestnávateľ.

A prečo si DofE robiť s nami? V základoch sme ako každé iné miestne centrum, avšak ako skauti so svojím vlastným programom máme mnoho praktických skúseností s prekonávaním výziev, expedíciami a hlavne máme veľmi veľa kontaktov po celom svete v rôznych oblastiach, ktoré sa ti môžu hodiť.

Tak čo? Skúsiš to?

Neváhaj a ozvi sa nám. Budeme sa tešiť na to, čo ti ako tvoji mentori môžeme ponúknuť, pomôcť ti dosiahnuť ciele, ktoré už možno dávno túžiš dosiahnuť.

Kontaktovať nás môžeš mailom na info@desiatka.sk, alebo telefonátom na 0950 799 177

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *