Zvianočnieva sa! 

Aj v tomto roku pokračujeme s našou každoročnou tradíciou Vianočnej nádielky, ktorá je nášmu srdcu tak blízka. Príď aj ty zažiť čaro skautskej atmosféry pri vianočnej kapustnici. Budú sa rozdávať aj darčeky, tak si nezabudni nejaký zbaliť a potešiť s ním niekoho :))

Ale pozor pozor! Tento rok bude výnimočný. Vianočná nádielka bude pozostávať z dvoch častí. A to:

Vianočná nádielka sa uskutoční dňa 28.12.2023 (štvrtok) v dome kultúry v Trstenej a bude formou batôžkového večierku. Budeme radi, ak si svoje miesto na večierku zarezervuješ dopredu pomocou vyplnenia jednoduchého formulára, ktorý nájdeš na TOMTO LINKU. Uľahčíš nám tak zabezpečenie dostatočného množstva kapustnice a iných dobrôt.

Veríme, že sa nám podarí vytvoriť výbornú spoločnú atmosféru. Tešíme sa na všetkých našich členov, rodičov, či priateľov nášho skautského zboru.

Na čo sa môžete tešiť?

Vianočný večierok bude plný hudby, vianočnej nálady, veríme, že výbornej spoločnosti a samozrejme aj sprievodného programu. Tešiť sa môžete na kapelku, či kvíz!

Samozrejme, ako je zvykom, budeme si vzájomne dávať aj darčeky, tak ak máte chuť, nezabudnite niečo malé zo sebou doniesť. 

Vítaní sú skauti i neskauti, tak neváhaj a príď sa spolu s rodinou a kamošmi zabaviť a užiť si spoločne strávený čas! 

* batôžkový večierok – každý prinesieme niečo malé pod zub a podelíme sa s ostatnými